Partnerstvo dvoch svetových značiek Total a Nissan v inováciách

Partnerstvo dvoch svetových značiek Total a Nissan v inováciách

Nissan a TOTAL vybudovali svoje úspešné celosvetové partnerstvo počas rokov sústavného vývoja. S odkazom na historické popredajné partnerstvo so značkou Renault, trvajúce už od roku 1968, sa TOTAL neustále snaží inovovať a úzko spolupracovať so všetkými značkami v aliancii Nissan – Renault. Aj vďaka tomu sa TOTAL stal jedným z vedúcich partnerov skupiny Nissan. 

Táto strategická spolupráca leží na pevnom záväzku oboch strán podporenom niekoľkými základnými piliermi:

Vybavenosť tovární: Medzinárodná podpora tovární Nissan najkvalitnejšími produktmi vďaka efektívnej logistickej spolupráci so spoločnosťou TOTAL.

Výskum a vývoj: Spoločná spolupráca na najvyššej úrovni v oblasti výskumu a vývoja so zameraním na mazivá a kvapaliny, s cieľom dosiahnuť skvalitnenie technológií a vytvoriť tie najlepšie možné kvapaliny na optimálnu ochranu všetkých mechanických súčiastok vozidiel Nissan.

Motošport: Úspešná spolupráca v oblasti motošportu s pozoruhodnými rekordmi v popredných súťažiach vďaka uznávanej odbornosti spoločnosti TOTAL v oblasti ropných produktov pre motoristické súťaže.

Popredajná spolupráca: Medzinárodná dohoda o spolupráci, v ktorej sa TOTAL zaviazal poskytnúť vysoko kvalitnú a konkurencieschopnú spoluprácu. V Európe je TOTAL viac ako 10 rokov exkluzívnym partnerom značky Nissan v oblasti mazív, poskytujúcim predajnej sieti kompletný sortiment originálnych produktov (the Nissan Genuine Oil range) a marketingovú podporu vrátane služieb na mieru, aby uspokojil všetky potreby predajcov Nissan.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image