Autorizovaný distribútor TotalEnergies a prémiový partner pre rok 2024
08 apr

Aj v roku 2024 sa môžeme pochváliť prémiovým partnerstvom v oblasti predaja olejov a mazív značky TotalEnergies. Nie je to len naša zásluha, bez Vás – našich obchodných partnerov by sme to nedokázali. Patrí Vám naše poďakovanie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a spoločné obchodné úspechy.

Certifikát TotalEnergies prémiový partner, autorizovaný distribútor

TotalEnergies Quartz Ineo RCP 5W-30
13 mar

Hľadáte špičkový motorový olej pre moderné naftové motory 1,5 BlueHDi? Novinka Total Quartz Ineo RCP 5W-30 je vynikajúcou voľbou, ktorá zaistí optimálnu ochranu a výkon vášho motora.

Katalógy olejov a mazív RevLine a Jasol
30 máj

Neprehliadnite prehľadné katalógy olejov a mazív RevLine a Jasol. S ich pomocou bude výber kvalitných olejov ešte jednoduchší. 

Brzdové doštičky ROTINGER
30 aug

Naša ponuka produktov ROTINGER zahŕňa aj brzdové doštičky, ktoré perfektne dopĺňajú ponuku brzdových kotúčov ROTINGER. Boli navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a odolnosť a zaručujú brzdný výkon za všetkých podmienok. 

Získaj Saganov dres s TotalEnergies
16 aug

Pre našich registrovaných obchodných partnerov sme pripravili letnú akciu. Za nákup olejov TotalEnergies a Elf vás odmeníme oficiálnym cyklistickým dresom Petra Sagana.

Získali sme certifikát TotalEnergies Premium Partner
22 jún

Ako historicky jediný na Slovensku sme v máji 2022 získali od TotalEnergies certifikát PREMIUM PARTNER. 

Rotinger potvrdzuje najvyššiu kvalitu
15 sep

Spoločnosť Union Parts Sp. z o.o., vlastník značky Rotinger, získala po certifikátoch TUV a EAC aj certifikát ISO 9001: 2015. Tento dokument potvrdzuje vysoké štandardy kvality brzdových kotúčov a bubnov Rotinger. Produkty Rotinger nájdete aj v katalógu TecDoc v našom eshope.

Mazivá uznávané svetovými výrobcami automobilov
24 máj

Oleje Jasol sú vyvíjané na základe najmodernejších technológií a prísad najvyššej kvality. Okrem motorových a prevodových olejov v sortimente výrobkov značky JASOL nájdete aj hydraulické oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny.

Novinka – ekologické hydraulické oleje TOTAL ECO2
12 máj
Spoločnosť Total Lubricants nedávno uviedla na trh nový rad ekologických hydraulických olejov vyrobených z regenerovaného oleja. Produktový rad ECO2 je zameraný na zníženie environmentálnej stopy výroby mazív a zároveň je rovnako efektívny ako bežné výrobky.
Naďalej sme autorizovaným distribútorom TOTAL a ELF
08 apr

S hrdosťou oznamujeme, že sme už siedmykrát získali certifikát autorizovaného distribútora na predaj olejov a mazív značky TOTAL a ELF pre Slovensko. Naďalej u nás môžete nakupovať pre svojich zákazníkov 100% originálne motorové oleje TOTAL a ELF, a profitovať z ich najvyššej kvality.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image