Katalógy olejov a mazív RevLine a Jasol
30 máj

Neprehliadnite prehľadné katalógy olejov a mazív RevLine a Jasol. S ich pomocou bude výber kvalitných olejov ešte jednoduchší. 

Test! Jasol a RevLine vs. značkové oleje

Oleje Jasol a RevLine oil sme podrobili chemickej analýze v nezávislom pracovisku pre tribodiagnostiku. Chcete vedieť ako dopadlo porovnanie so značkovými olejmi? Prečítajte si celý test.

Brzdové doštičky ROTINGER
30 aug

Naša ponuka produktov ROTINGER zahŕňa aj brzdové doštičky, ktoré perfektne dopĺňajú ponuku brzdových kotúčov ROTINGER. Boli navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a odolnosť a zaručujú brzdný výkon za všetkých podmienok. 

Získaj Saganov dres s TotalEnergies
16 aug

Pre našich registrovaných obchodných partnerov sme pripravili letnú akciu. Za nákup olejov TotalEnergies a Elf vás odmeníme oficiálnym cyklistickým dresom Petra Sagana.

Získali sme certifikát TotalEnergies Premium Partner
22 jún

Ako historicky jediný na Slovensku sme v máji 2022 získali od TotalEnergies certifikát PREMIUM PARTNER. 

Rotinger potvrdzuje najvyššiu kvalitu
15 sep

Spoločnosť Union Parts Sp. z o.o., vlastník značky Rotinger, získala po certifikátoch TUV a EAC aj certifikát ISO 9001: 2015. Tento dokument potvrdzuje vysoké štandardy kvality brzdových kotúčov a bubnov Rotinger. Produkty Rotinger nájdete aj v katalógu TecDoc v našom eshope.

Mazivá uznávané svetovými výrobcami automobilov
24 máj

Oleje Jasol sú vyvíjané na základe najmodernejších technológií a prísad najvyššej kvality. Okrem motorových a prevodových olejov v sortimente výrobkov značky JASOL nájdete aj hydraulické oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny.

Novinka – ekologické hydraulické oleje TOTAL ECO2
12 máj
Spoločnosť Total Lubricants nedávno uviedla na trh nový rad ekologických hydraulických olejov vyrobených z regenerovaného oleja. Produktový rad ECO2 je zameraný na zníženie environmentálnej stopy výroby mazív a zároveň je rovnako efektívny ako bežné výrobky.
Naďalej sme autorizovaným distribútorom TOTAL a ELF
08 apr

S hrdosťou oznamujeme, že sme už siedmykrát získali certifikát autorizovaného distribútora na predaj olejov a mazív značky TOTAL a ELF pre Slovensko. Naďalej u nás môžete nakupovať pre svojich zákazníkov 100% originálne motorové oleje TOTAL a ELF, a profitovať z ich najvyššej kvality.

Viete, čo znamená skratka GL pri kotúčoch Rotinger?
26 mar

GL čiže GRAPHITE LINE sú brzdové kotúče prvotriednej kvality s inovatívnou antikoróznou vrstvou. Zodpovedajú požiadavkám používateľov, ktorí uprednostňujú dynamický štýl jazdy a atraktívny vzhľad, a ktorých prioritou je bezpečnosť. Inovatívna antikorózna vrstva je vytvorená v procese galvanizácie a špeciálnej olejovej impregnácie.

Porovnali sme RevLine a Jasol so značkovými olejmi
22 mar
Úspešne konkurovať zavedeným značkám olejov a mazív môže v súčasnosti málo firiem. Výrobcovi FLUKAR sa to s olejmi JasolRevLine darí, a vaša predajňa autodielov či autoservis môže z toho profitovať.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image