.

Pre komplexnosť produktovej rady nemôžeme opomenúť rad špeciálnych kvapalín a prípravkov pre údržbu motorových vozidiel, ktoré nesmú  v žiadnej garáži od značky TOTAL chýbať.

Brzdová kvapalina

TOTAL HBF4

Syntetická vysoko výkonná brzdová kvapalina pre hydraulické brzdy a spojky osobných áut, nákladných vozidiel a stavebných strojov, pre ktoré výrobca predpisuje brzdové kvapaliny DOT4. (Pozor: nie je možné miešať s DOT5 ani s brzdovými kvapalinami na báze minerálnych olejov (LHM).
Spĺňa požiadavky: DOT4 (FMVSS 116), SAE J 1704, vhodná pre systémy ESP, ISO 4925/4.

Total HBF4

Prísady / aditíva

TOTAL DIECYL PLUS

Aditívum do nafty pre vyšší výkoln motora, znižuje klepanie motora, umožňuje kľudnejší chod a ľahšie štarty. Čistí vstrekovanie agregáty a zabraňuje zadretiu a zanášaniu ihiel vstrekovacích trysiek. Doporučujeme predovšetkým na podporu optimálneho spaľovania pohonných hmôt do nafty s nízkym obsahom síry a bionafty.

Total Diecyl Plus

TOTAL STOPOGEL

Zlepšuje tekutosť motorovej nafty a extra ľahkého vykurovacieho oleja, znižuje bod tuhnutia a zabraňuje vzniku usadením parafínových kryštálov pri nízkych teplotách. Odporúčame použiť pri teplotách >0°C. Zmiešavací pomer 1:500.

Total Stopogel1

TOTAL MOTO OCTANE BOOSTER

Zlepšuje oktánové číslo bezolovnatého paliva. Zabezpečuje optimálne spaľovanie, čistý spaľovací priestor a menej nespálených uhlovodíkov vo výfukových plynoch. Dávkovanie 1:200 pre RON +1
 

Nemrznúce chladiace kvapaliny

TOTAL GLACELF AUTO SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) bez obsahu silikátov, vhodná pre všetky vodou chladené spaľovacie motory v osobných autách, úžitkových vozidlách, stavebných a poľnohospodárskych stroch a mechanizmoch. Obsahuje organické inhibítory korózie (OAT) a vysoko kvalitný monoetylenglykol pre dlhodobú ochranu celého chladiaceho systému. Neobsahuje aminy, dusitany, fosfáty a bór, preto je vhodná aj pre hliníkové motory a motory s hliníkovými časťami.
Farba: oranžová
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/ D4656 / D4985, BS 6580, MAN 324 SNF, MB 325.3, AUDI, SEAT, SKODA, VW TL 774 D (G12&G12 Plus), DEUTZ, DEUTZ MWM, FORD, JAGUAR, OPEL-GM 6277M, LEYLAND TRUCKS, RENAULT VI, SCANIA, SAAB.

 Total Glacelf Auto Supra

TOTAL GLACELF SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) pre vodou chladené spaľovacie motory priemyselných a poľnohospodárskach strojov. Vynikajúca ochrana celej chladiacej sústavy na báze monoetylenglykolu a vybraných organických inhibítorov korózie. Neobsahuje žiadne fosfáty, dusitany, aminy ani bór, preto je vhodná aj pre hliníkové motory.
Farba: žltá
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/D4985, SAE J 1034, BS 6580/5117, CUMMINS,  DEUTZ POWER SYSTEMS, DRESSER-CLARK, DETROIT DIESEL, GE JENBACHER, JOHN DEERE, MACK, MITSUBISHI, MTU Construction & Industry, PAXMAN, PERKINS, ROLLS ROYCE BERGEN, SEMT PIELSTICK, WARTSILA, WAUKESHA.
 

TOTAL RTO MAXIGEL PLUS + B

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) na báze monoetylénglykolu a organických inhibítorov pre vodou chladené spaľovacie motory osobných a úžitkových vozidiel.
Farba: žltá
Spĺňa požiadavky: RENAULT TRUCKS 4101001, VW TL 774 D/F, MB 325.3, MAN 324 SNF, DAF 74002, SCANIA TB 1451, OPEL GM 6277/M, JOHN DEERE H24 B1, SAAB, FORD, DEUTZ MWM.

 

TOTAL GLACELF PLUS

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) pre všetky vodou chladené spaľovacie motory v osobných autách, úžitkových vozidlách, priemyselných a poľnohospodárskych strojoch. Vynikajúca ochrana celého chladiaceho systému na báze monoetylénglykolu a vybraných inhibítorov korózie. Vhodná pre motory s hliníkovými časťami.
Farba: modrozelená
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/D4656/D4985, BS 6580, MAN 324 Typ NF, AUDI, BMW, PORSCHE, SEAT, SKODA, VW TL 774c (G11), CHRYSLER EUROPE, FORD, OPEL (GM), SAAB.

Total Glacelf Plus

TOTAL GLACELF MDX

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) s obsahom silikátov do chladičov osobných áut a úžitkových vozidiel. Odporúčaná predovšetkým pre chladiace systémy výrobcov MAN, Mercedes Benz a MTU. Neobsahuje aminy, fosfáty a dusitany.
Farba: tmavo zelená
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, BS 6580, MAN 324 Typ NF,  MB 325.0, MTU - MTL 5048, AUDI, SEAT, SKODA, VW, PORSCHE, BMW, STEYR, VAN HOOL, VOLVO.

 

TOTAL GLACELF CLASSIC

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) s obsahom silikátu na báze monoetylénglykolu a vybraných aditív na ochranu proti korózii. Neobsahuje aminy, fosfáty a dusitany.
Farba: modrá
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, BS 6580, ASTM.

Total Glacelf Classic

TOTAL GLACELF MPG SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát, nejedná sa o nebezpečnú látku) na báze propylenglykolu a organických inhibítorov korózie. Vhodná ako teplonosné mádium vo vykurovacích a chladiacich systémoch. Vhodná i pre chladiace systémy spaľovacích motorov. Neobsahuje aminy, fosfáty, dusitany ani silikáty.
Farba: číra
Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306, WARTSILA
 

logo total autorizovany distributor

logo motul autorizovany distributor

logo Rotinger exkluzívny distribútor pre Slovensko