Motul produkty pre osobné automobily

Rad produktov určený pre osobné automobily chráni a stará sa o vaše vozidlo po celú dobu jeho životnosti. Firma MOTUL vám ponúka široký rad produktov od motorového oleja 300V až po chladiace kvapaliny, brzdové kvapaliny a prevodové oleje.

Potrebujete nájsť správne mazivá Motul pre vaše vozidlo? Použite Mazací plán Motul

Oleje Motul pre osobné vozidlá

MOTOROVÉ OLEJE

Oleje MOTUL chránia váš motor počas celej doby jeho životnosti v súlade s odporúčaniami výrobcov a najrôznejšími platnými normami, ako je napríklad norma EURO, ktoré určujú limity emisií, a ďalšími normami, ako sú napríklad ACEA, API, JASO či NMMA FC-W.

Zobraziť v eshope

PREVODOVÉ OLEJE

Dokonalé radenie. Ovládánie radiacej páky nikdy nešlo tak hladko, ako teraz s prevodovými olejmi firmy Motul! Kompletný rad olejov pre širokú škálu možností aplikácií od mechanických prevodoviek až po najrôznejšie typy automatických prevodoviek (vrátane robotických, CVT a duálnych prevodoviek). Maximálna ochrana a dlhšia doba životnosti prevodovky za každých podmienok. Prevodový olej musí byť vybraný v súlade s odporúčaním výrobcu vášho vozidla.

Zobraziť v eshope

BRZDOVÉ KVAPALINY

Brzdová kvapalina je pre hydraulické brzdy automobilov nepostrádateľná. Hydraulická kvapalina funguje tak, že prevádza energiu na tlak, aby umožnila docieliť maximálnu brzdnú silu. Rad brzdových kvapalín firmy Motul zahŕňa všetko od brzdových kvapalín DOT 3, DOT 4 a DOT 5.1 až po pretekárske brzdové kvapaliny (Racing Brake Fluids). Je vhodná pre rôzne vozidlá vybavené systémami ABS alebo ESP (alebo bez nich). Či už budete tieto produkty používať v bežných či extrémnych podmienkach, vždy si môžete byť istí, že budú vhodné pre každý zo špecifických druhov použitia. Nezáleží na tom, akú konkrétnu brzdovú kvapalinu potrebujete. Firma Motul vám poskytne kvapalinu, ktorá umožní užívať si bezpečnú a bezproblémovú jazdu.

Zobraziť v eshope

ADITÍVA

Súčasné podmienky prevádzky sú celkom náročné - môžete sa zaseknúť v hustej premávke, jazdiť na krátke vzdialenosti, prevážať ťažké náklady, jazdiť v teréne, alebo na to budete chcieť šliapnuť a ísť v rýchlom pruhu na plný plyn. Preto potrebuje palivový systém a systém mazania špeciálnu starostlivosť a údržbu, ktorú ponúkajú produkty Engine Clean, Fuel System Clean a Diesel System Clean. Engine Clean; usadeniny a nečistoty budú účinne odstránené a nový olej bude môcť v čistom mazacom okruhu pracovať na plný výkon. Fuel System Clean čistí celý palivový systém od nádrže až po spaľovaciu komoru, maže všetky pohyblivé súčasti a odstraňuje kondenzovanú vodu. Diesel System Clean čistí celý systém od nádrže, cez vstrekovanie až po spaľovaciu komoru a maže všetky pohyblivé súčasti. Špecializované produkty pre dvoj- i štyroch-kolesové vozidlá. Bežné používanie - pre dlhú životnosť.

Zobraziť v eshope

CHLADIACE KVAPALINY A NEMRZNÚCE ZMESI

Široká ponuka chladiacich kvapalín a nemrznúcich zmesí firmy Motul zahŕňa dve formy produktov: už namiešané, takzvané "na okamžité použitie", a koncentráty, ktoré je pred použitím nutné riediť vodou. Sortiment chladiacich kvapalín firmy Motul ponúka aj rôzne technológie od konvenčných alebo klasických technológií až po hybridné technológie a technológie OAT (organických kyselín), pričom plní väčšinu požiadaviek OEM výrobcov na chladiace kvapaliny, vrátane najnovšej "G13" špecifikácie VW.

Zobraziť v eshope

HYDRAULICKÉ KVAPALINY

Kompletný rad hydraulických kvapalín: Jednostupňové alebo viacstupňové, 100% syntetické, biologicky odbúrateľné alebo minerálne hydraulické kvapaliny pre špeciálne použitie. Rovnako tak aj viacúčelová hydraulická kvapalina - naša obľúbená Multi HF.

Zobraziť v eshope

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image