• 0905 601 102
  • Po - Pia 08.00 - 16.30 / Víkendy zatvorené
Staňte sa partnerom MotulEvo

Ponúknite profesionálnu starostlivosť o automatické prevodovky

Počet zánovných vozidiel (0-4 roky) s automatickou prevodovkou je na Slovensku 27%, a toto číslo určite nebude klesať, práve naopak. Spoločnosť Motul prišla na trh s unikátnym projektom MotulEvo. Je určený pre autoservisy, ktoré chcú využiť príležitosť a vymieňať olej v automatických prevodovkách na profesionálnej úrovni, s vysokoúčinnou technológiou a produktami.

Bežným spôsobom (vypúšťaním oleja) vymeníte približne 60 až 65%. Výmena nesplní efekt a váš zákazník sa stáva majiteľom automatickej prevodovky s podstatne vyšším percentom poruchovosti.

Našou technológiou vymeníte takmer 100% oleja. Predstavte si, že získate viac spokojných zákazníkov a výhody, ktoré vám môže dať len špičkový výrobca motorových olejov.

Top technológia a produkty

Stroj na výmenu oleja s účinnosťou takmer 100%. Je vhodný pre každý typ automatickej prevodovky. Vo výbave je kompletná sada prípravkov, takže ich nemusíte kupovať samostatne pre každý typ prevodovky. Kompletný rad kvalitných olejov do automatických prevodoviek. Už žiadne starosti s hľadaním vhodného oleja.

Odborné služby

Ako člen programu MotulEvo budete mať k dispozícii webové centrum (v češtine) s informáciami, ktoré vám umožnia vymeniť olej v čo najkratšom čase a hlavne – bez akýchkoľvek komplikácií.

Vzdelávanie a podpora

Ako jednoducho sa dá pracovať, keď viete, ako na to. Naučíme vás to. Zrozumiteľné a precízne pokyny v každej fáze výmeny oleja získate na pravidelných školeniach. A nielen to... Naši technici vás naučia o údržbe automatických prevodoviek oveľa viac.

Sieť partnerov MotulEvo a predajcov produktov MOTUL

Poďme sa nezáväzne porozprávať

Dozviete sa detaily, podmienky vstupu do programu, konkrétne výhody a pravidlá. Ak nebudete strácať čas, získate výhody programu skôr, ako vaša konkurencia. Kontaktná osoba Lukáš Katreniak, mobil: 0905 601 102.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image