.

Výhody MotulEvo

Počet zánovných vozidiel (0-4 roky) s automatickou prevodovkou je na Slovensku 27%, a toto číslo určite nebude klesať, práve naopak. Spoločnosť Motul prišla na trh s unikátnym projektom MotulEvo. Je určený pre autoservisy, ktoré chcú využiť príležitosť a vymieňať olej v automatických prevodovkách na profesionálnej úrovni, s vysokoúčinnou technológiou a produktami.

Program MotulEvo ponúka

 • Špičkové produkty, vďaka ktorým ušetríte čas a peniaze
  1. Stroj na výmenu oleja s účinnosťou takmer 100%. Je vhodný pre každý typ automatickej prevodovky. Vo výbave je kompletná sada prípravkov, takže ich nemusíte kupovať samostatne pre každý typ prevodovky.
  2. Kompletný rad kvalitných olejov do automatických prevodoviek. Už žiadne starosti s hľadaním vhodného oleja.
 • Služby
  Ako člen programu MotulEvo budete mať k dispozícii webové centrum (v češtine) s informáciami, ktoré vám umožnia vymeniť olej v čo najkratšom čase a hlavne – bez akýchkoľvek komplikácií.
 • Vzdelávanie a podpora
  Ako jednoducho sa dá pracovať, keď viete, ako na to. Naučíme vás to. Zrozumiteľné a precízne pokyny v každej fáze výmeny oleja získate na pravidelných školeniach. A nielen to... Naši technici vás naučia o údržbe automatických prevodoviek oveľa viac.

Bežným spôsobom (vypúšťaním oleja) vymeníte približne 60 až 65%. Výmena nesplní efekt a váš zákazník sa stáva majiteľom automatickej prevodovky s podstatne vyšším percentom poruchovosti.

Našou technológiou vymeníte takmer 100% oleja. Predstavte si, že získate viac spokojných zákazníkov a výhody, ktoré vám môže dať len špičkový výrobca motorových olejov.

Výmena oleja v automatickej prevodovke technológiou MotulEvo

Poďme sa nezáväzne porozprávať o programe MotulEvo už dnes

Dozviete sa detaily, podmienky vstupu do programu, konkrétne výhody a pravidlá. Ak nebudete strácať čas, získate výhody programu skôr, ako vaša konkurencia.

Kontaktujte nás počas pracovných dní od 8.00 do 16.00 h na čísle 0905 601 102, p. Lukáš Katreniak, alebo nám napíšte správu prostredníctvom nasledujúceho formuláru. Ozveme sa najneskôr do 24 hodín.

Vaše meno a priezvisko:(povinný údaj)
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

Uveďte, prosím IČO:(povinný údaj)
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

Tel. kontakt(povinný údaj)
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

E-mail:(povinný údaj)
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím v správnom tvare.

Chcete uviesť doplňujúce informácie? (nepovinné)
Invalid Input

 
Súhlas so spracovaním osobných údajov je povinný na odoslanie formuláru.

 
Potvrďte, prosím, že nie ste robot

 

 

logo total autorizovany distributor

logo motul autorizovany distributor

logo Rotinger exkluzívny distribútor pre Slovensko