MotulEvo – program na profesionálnu údržbu automatických prevodoviek

Staňte sa partnerom MotulEvo

Ponúknite zákazníkom profesionálnu starostlivosť o automatické prevodovky MotulEvo

Zvýšte profit vášho autoservisu vďaka špičkovej technológii MotulEvo

S MotulEvo vymeníte olej až v 95% automatických prevodovkách s účinnosťou takmer 100%.

Počet zánovných vozidiel (0-4 roky) s automatickou prevodovkou je na Slovensku 27%, a toto číslo určite nebude klesať, práve naopak. Spoločnosť Motul prišla na trh s unikátnym projektom MotulEvo. Je určený pre autoservisy, ktoré chcú využiť príležitosť a vymieňať olej v automatických prevodovkách na profesionálnej úrovni, s vysokoúčinnou technológiou a produktami.

Bežným spôsobom (vypúšťaním oleja) vymeníte približne 60 až 65%. Výmena nesplní efekt a váš zákazník sa stáva majiteľom automatickej prevodovky s podstatne vyšším percentom poruchovosti.

Našou technológiou vymeníte takmer 100% oleja. Predstavte si, že získate viac spokojných zákazníkov a výhody, ktoré vám môže dať len špičkový výrobca motorových olejov.

 

Napíšte nám

Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie o programe MotulEvo.

Meno je povinný údaj. Vyplňte ho, prosím.

Email je povinný údaj. Vyplňte ho, prosím.

Vyplňte, prosím, tento údaj

Top technológia a produkty

Stroj na výmenu oleja s účinnosťou takmer 100%. Je vhodný pre každý typ automatickej prevodovky. Vo výbave je kompletná sada prípravkov, takže ich nemusíte kupovať samostatne pre každý typ prevodovky. Kompletný rad kvalitných olejov do automatických prevodoviek. Už žiadne starosti s hľadaním vhodného oleja.

Odborné služby

Ako člen programu MotulEvo budete mať k dispozícii webové centrum (v češtine) s informáciami, ktoré vám umožnia vymeniť olej v čo najkratšom čase a hlavne – bez akýchkoľvek komplikácií.

Vzdelávanie a podpora

Ako jednoducho sa dá pracovať, keď viete, ako na to. Naučíme vás to. Zrozumiteľné a precízne pokyny v každej fáze výmeny oleja získate na pravidelných školeniach. A nielen to... Naši technici vás naučia o údržbe automatických prevodoviek oveľa viac.

Sieť partnerov MotulEvo a predajcov produktov MOTUL

Najnovší partner MotulEvo

AUTOKLINIKA Tibor Holčík

Záriečie 117, 020 52 Mestečko, okres Púchov

E-mail: info@autoklinikaholcik.sk​​​
Mobil: +421 905 847 829
Web: www.autoklinikaholcik.sk
Zobraziť adresu na mape

Chcete získať všetky výhody a stať sa partnerom Motul EVO?

Dozviete sa detaily, podmienky vstupu do programu, konkrétne výhody a pravidlá. Ak nebudete strácať čas, získate výhody programu skôr, ako vaša konkurencia. Kontaktná osoba Lukáš Katreniak, mobil: 0905 601 102.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image