MOTUL oleje, mazivá
od AUTODIELYBB s.r.o.

MOTUL oleje, mazivá
od AUTODIELYBB s.r.o.

Nakupujte oleje Motul od najväčšieho autorizovaného distribútora v SR

Garantujeme rýchle dodanie tovaru na Slovensku, profesionálne poradenstvo, 100% originalitu a najširšiu ponuku.

Motul je francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, známa po celom svete. Ako líder vo svojom odbore Motul vyvíja, vyrába a distribuuje vysoko výkonné mazivá pre automobily, motocykle a mnoho ďalších vozidiel. Naviac ponúka produkty pre priemyselné aplikácie vďaka programu MotulTech.

Motul je známy taktiež ako špecialista na syntetické oleje. Už v roku 1971 Motul ako prvý výrobca mazív predstavil 100% syntetický motorový olej pre automobily, olej 300V s využitím technológie estery a poznatkov z leteckého priemyslu.V priebehu rokov získal Motul skúsenosti ako oficiálny dodávateľ pre mnoho závodných tímov a výrobcov a prispel s nimi k budúcemu technologickému vývoju v motoršporte.

S využitím svojich inovácií a odborných znalostí Motul podporuje množstvo tímov v národných i medzinárodných súťažiach, ako 24 Hours of Le Mans (autá aj motocykle), FIA World Endurance Championship, IMSA WeatherTech SportsCar Championship, Super GT, Drift, Pikes Peak, Japanese championship Super Formula, Blancpain Endurance Series, Dakar, Tour Auto, Le Mans Classic, MotoGP, World Superbike, World MX, FIM Endurance World Championship, IOM TT, MOTUL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship, Roof of Africa a množstvo ďalších.

Sme najväčším autorizovaným distribútorom olejov a mazív MOTUL na Slovensku. Nakupujeme priamo od výrobcu vďaka čomu vám vieme ponúknuť najvýhodnejšie podmienky, a predovšetkým vždy 100% originálne oleje Motul bez akéhokoľvek rizika.

Viac o MOTUL olejoch a mazivách?

Kontaktujte obchodného riaditeľa Lukáša Katreniaka
Tel.: 0905 601 102, e-mail: lukas.katreniak@autodielybb.sk

Oleje Motul

Staňte sa úspešným predajcom olejov a mazív MOTUL a profitujte z ich svetovej kvality

9130+

obchodných partnerov AUTODIELYBB s.r.o.

Potrebujete nájsť správne mazivá Motul pre vaše vozidlo alebo motocykel? Použite Mazací plán Motul

Motul oleje katalóg v našom eshope

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image