• 0905 601 102
  • Po - Pia 08.00 - 16.30 / Víkendy zatvorené

Motul je francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, známa po celom svete.

Ako líder vo svojom odbore Motul vyvíja, vyrába a distribuuje vysoko výkonné mazivá pre automobily, motocykle a mnoho ďalších vozidiel. Naviac ponúka produkty pre priemyselné aplikácie vďaka programu MotulTech.

Motul je známy taktiež ako špecialista na syntetické oleje. Už v roku 1971 Motul ako prvý výrobca mazív predstavil 100% syntetický motorový olej pre automobily, olej 300V s využitím technológie estery a poznatkov z leteckého priemyslu.V priebehu rokov získal Motul skúsenosti ako oficiálny dodávateľ pre mnoho závodných tímov a výrobcov a prispel s nimi k budúcemu technologickému vývoju v motoršporte.

S využitím svojich inovácií a odborných znalostí Motul podporuje množstvo tímov v národných i medzinárodných súťažiach, ako 24 Hours of Le Mans (autá aj motocykle), FIA World Endurance Championship, IMSA WeatherTech SportsCar Championship, Super GT, Drift, Pikes Peak, Japanese championship Super Formula, Blancpain Endurance Series, Dakar, Tour Auto, Le Mans Classic, MotoGP, World Superbike, World MX, FIM Endurance World Championship, IOM TT, MOTUL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship, Roof of Africa a množstvo ďalších.

Viac o produktorch MOTUL?

Lukáš Katreniak, obchodný manažér
Tel.: 0905 601 102, e-mail: lukas.katreniak@autodielybb.sk

Produkty MOTUL

Staňte sa úspešným predajcom olejov a mazív MOTUL a profitujte z ich svetovej kvality

9130+

obchodných partnerov AUTODIELYBB s.r.o.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image