Mannol – symbol
vysokej kvality za prijateľnú cenu

Doma v 170 krajinách sveta

Sme oficiálnym distribútorom MANNOL pre Slovensko

Sme oficiálnym distribútorom MANNOL pre Slovensko

Značka Mannol pôsobí na trhu motorových olejov už viac ako dve desaťročia a získala si dôveru miliónov automobilových nadšencov a profesionálov po celom svete.

Spoločnosť UAB SCT Lubricants je najväčším výrobcom automobilových mazív, kvapalín a mazív v severnej Európe. Jej história siaha do roku 1962. Od tej doby neustále prebieha rozsiahly proces rekonštrukcií a modernizácie produkcie. Rozsiahlu modernizáciu spoločnosť inicializovala v roku 2004, vďaka čomu sú všetky produkty vyrábané pod dôkladnou kontrolou s použitím tých najlepších zariadení. Mazivá nielen vyrába, ale aj plní do vlastných plastových a plechových nádob.

Segment produktov Mannol zahŕňa širokú škálu viac ako 100 rôznych syntetických a polosyntetických motorových olejov a kvapalín, ako sú motorové oleje pre automobily, motocykle, nákladné automobily a autobusy, ako aj prevodové oleje a kvapaliny, prísady do palív, brzdové kvapaliny, chladiace kvapaliny a priemyselné oleje.

Vysokú kvalitu mazív a kvapalín Mannol, ako aj ich zhodu so všetkými požiadavkami potvrdilo množstvo popredných organizácií vydanými certifikátmi kvality a schváleniami. Značka Mannol sa okrem vysokej kvality pýši aj tradične férovými cenami produktov.

Motorové oleje a mazivá MANNOL

Technológia SCT ESTER – vyššia životnosť, výkon a ochrana

Estery sa pôvodne využívali predovšetkým v leteckom priemysle. Oleje, ktorých sú základom, majú vyššiu funkčnosť a spĺňajú najvyššie štandardy kvality. MANNOL-u sa podarilo dostať do sériovej výroby plne syntetické oleje so základnou zložkou využívajúcou práve estery. SCT ESTER oleje spĺňajú najvyššie štandardy ochrany motora a dokonca prekračujú štandardné požiadavky väčšiny OEM výrobcov.

Spoľahlivosť, kvalita a vynikajúci pomer ceny a výkonu

Motorové oleje

Moderné motory vyžadujú oleje, ktoré sú dokonale prispôsobené ich potrebám. S motorovými olejmi Mannol môžete rýchlo a presne nájsť ten najlepší olej pre Vaše vozidlo, bez ohľadu na to, či jazdí na benzín, naftu alebo plyn. Môžete si byť istí, že vo výrobnom procese sú použité len tie najkvalitnejšie suroviny a najúčinnejšie aditíva, aby oleje Mannol premazali Váš motor pri akomkoľvek zaťažení a za akýchkoľvek poveternostných podmienok.

Prevodové oleje

Prevodovka je pre vozidlo prinajmenšom taká dôležitá ako motor. Tento základný komponent vyžaduje trvalé mazanie odolnými prevodovými olejmi. Mannol ponúka ideálne prevodové oleje a kvapaliny pre Vaše vozidlo bez ohľadu na to, či má manuálnu alebo automatickú prevodovku. Hladšie radenie zvyšuje jazdný komfort, zatiaľ čo nižšie trenie v prevodovke znižuje opotrebovanie jednotlivých častí a tým predlžuje ich životnosť.

Prevádzkové kvapaliny

Vozidlo potrebuje okrem paliva a oleja aj iné prevádzkové kvapaliny. Patria sem okrem iného nemrznúce zmesi, brzdové kvapaliny a kvapaliny posilňovača riadenia. Tie sú potrebné na zabezpečenie toho, aby bolo Vaše vozidlo vždy plne funkčné. Rad Mannol zahŕňa široké spektrum spoľahlivých vysokokvalitných prevádzkových kvapalín. Servisné kvapaliny je vhodné vymieňať rovnakým spôsobom ako motorový olej v intervaloch určených výrobcom, aby Ste sa nevystavili riziku nesprávneho fungovania alebo zlyhania niektorých funkčných komponentov vozidla.

Mazivá

Sortiment produktov Mannol tiež zahŕňa širokú škálu mazív určených na mazanie prevodoviek, valivých a klzných ložísk, priečnikov kardanových hriadeľov, podvozkov a všetkých ostatných pohyblivých mechanizmov. Znížené trenie a opotrebovanie tiež minimalizujú pravdepodobnosť zaseknutia. Okrem toho sú mazivá vodotesné a poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii, čím zaisťujú dlhšiu životnosť ošetrovaných dielov. V závislosti od príslušného produktu je možné mazivá vďaka svojej vysokej tepelnej odolnosti použiť v širokom rozsahu teplôt.

Starostlivosť o vozidlo

Vozidlá sú pri každodennom používaní vystavené mnohým nepriaznivým faktorom: Nepriaznivým teplotám, prachu a cestným nečistotám. Okrem toho dochádza k opotrebovaniu interiéru, čo je viditeľné najmä na volante, sedadlách a prístrojovej doske. Mannol ponúka široký sortiment produktov starostlivosti o vozidlo na udržanie hodnoty Vášho vozidla a zníženie opotrebenia. Z exteriéru sú to prípravky na lak, pneumatiky, svetlomety, okná, plastové a chrómové diely, z interiéru sú to produkty na čalúnenie, kožu, palubnú dosku a klimatizačné systémy.

Partnerstvo
s tímom HAUPT RACING

Po efektívnej spolupráci a vzrušujúcej pretekárskej sezóne s HRT v roku 2022 pokračuje v partnerstve MANNOL aj v roku 2023. Zostane tak oficiálnym dodávateľom mazív HRT. Všetky pretekárske autá budú počas nadchádzajúcich súťaží naďalej jazdiť na olejoch MANNOL.

Profitujte zo svetovej kvality značky MANNOL

Sme oficiálnym distribútorom MANNOL pre Slovensko. V našej ponuke nájdete motorové, prevodové oleje, prevádzkové kvapaliny a chémiu tejto značky.  Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie, aby ste aj vy profitovali z vysokej kvality produktov MANNOL. 

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Lešková,
tel.: +421 918 918 180, e-mail: alena.leskova@autodielybb.sk

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image