• 0905 601 102
  • Po - Pia 08.00 - 16.30 / Víkendy zatvorené
Rafineria w Jaśle

Najväčší nezávislý producent mazacích olejov v Poľsku

Predstavujeme vám produkty Jasol a Revline – cenovo dostupnejšie oleje a mazivá s výborným pomerom cena / kvalita.

Rafinéria v Jasle sa nachádza v historickom srdci poľského regiónu Nízke Beskydy, ktorý je zároveň centrom globálneho ropného priemyslu. Bolo to práve v Niegłowiciach (v súčasnosti okres Jasło), kde bola založená jedna z prvých rafinérií Ignacyom Łukasiewiczom, ktorý na trh uviedol prvú továreň pre spracovanie oleja na svete. 

Rafinéria v Jasle neustále investuje do moderných technológií, zamestnáva vysoko kvalifikovaných ropných špecialistov a realizuje pokročilé výskumné projekty, čo jej umožňuje zavádzať nové rady špecializovaných výrobkov pre priemysel a automobilový sektor: motorové oleje pre osobné a nákladné vozidlá, prevodové oleje, multifunkčné oleje a spotrebné kvapaliny.

Rafinéria v Jasle je lídrom v zavádzaní inovatívnych riešení. Bola prvou spoločnosťou, ktorá aplikovala revolučnú technológiu M-Active vo svojich produktoch Revline. Táto technológia umožňuje lepšie mazanie motora, čím zvyšuje jeho životnosť, zlepšuje jeho výkon a znižuje spotrebu paliva. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre aktívne M-molekuly lepšie priľnú k pohyblivým častiam motora, čím sa zlepšujú vlastnosti oleja a zvyšuje sa trvanlivosť olejového filmu. Sila M-molekúl viedla rafinériu tiež k ich použitiu vo výrobe prevodových olejov, čím dochádza k výraznému zvýšeniu životnosti spolupracujúcich komponentov, redukcii hluku a obmedzeniu vibrácií prevodovky.

Motorové oleje a mazivá Revline, Jasol

Test!
Jasol a RevLine vs. značkové oleje

Oleje Jasol a RevLine sme podrobili chemickej analýze v nezávislom pracovisku pre tribodiagnostiku. Chcete vedieť ako dopadlo porovnanie so značkovými olejmi?

Výhody použitia technológie M-Active

Pre motorové oleje

  • Znížený vnútorný odpor motora, čo výrazne znižuje spotrebu paliva
  • Znížené opotrebenie komponentov motora, ktoré sú zvyčajne ovplyvnené tzv. suchými štartmi alebo dočasným nedostatkom mazania
  • Výrazné predĺženie životnosti motora
  • Zvýšený výkon motora

Pre prevodové oleje

  • Výrazne nižšie opotrebenie spolupracujúcich komponentov prevodovky v extrémnych prevádzkových podmienkach
  • Eliminácia opotrebenia ozubených kolies
  • Zníženie hlučnosti prevodovky, vďaka čomu je technológia M-Active obzvlášť vhodná pre prevodovky na konci životnosti

Pri vytváraní ponuky olejov pre osobné automobily je rozhodujúca kombinácia najdôležitejších faktorov určujúcich túto skupinu olejov: požiadavka ochrany životného prostredia, energetická účinnosť, vynikajúca ochrana proti opotrebovaniu, vysoká úroveň flexibility a v neposlednom rade splnenie požiadaviek najnovších špecifikácií výrobcov automobilov, ako sú Volkswagen, Mercedes, Opel a i. Rafinéria produkuje oleje pod značkami JASOLREVLINE.

Značka JASOL ponúka širokú škálu najkvalitnejších výrobkov pre automobilový priemysel, záhradníctvo, lesníctvo, poľnohospodárstvo a stavebné stroje.

Oleje sú vyvíjané na základe najmodernejších technológií a prísad najvyššej kvality. Použitá receptúra a parametre olejov vám umožňujú splniť všetky očakávania výrobcov všetkých strojov a zariadení.

Sortiment výrobkov značky JASOL dopĺňa široká škála spotrebných tekutín.

Produktová rada REVLINE ponúka automobilové oleje, ktoré svojou kvalitou vynikajú oproti produktom rovnakého typu na trhu. Ich spoľahlivosť zaisťujú najkvalitnejšie aditíva a viacstupňový proces kontroly kvality surovín, ako aj hotových výrobkov.

Oleje sa získavajú na základe najnovšej receptúry M-ACTIVE, ktorá vďaka použitiu špeciálnych molekúl zaisťuje optimálnu ochranu motora v najnáročnejších podmienkach.

Vysokú kvalitu týchto olejov potvrdili poprední svetoví výrobcovia automobilov. Produkty REVLINE sú schválené a certifikované značkami ako: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT a MACK.

V súčasnosti sú obe značky dostupné na väčšine európskych trhov a vo vybraných krajinách mimo Európy.

Staňte sa predajcom Revline a Jasol

Ponúkame vám výhodné obchodné podmienky, podporu predaja a školenia.
Kvalitné oleje a mazivá budú zárukou spokojnosti zákazníkov a vášho obchodného rastu. Viac informácií vám radi poskytneme osobne. Kontaktná osoba Mgr. Alena Lešková, mobil: 0918 918 180, e-mail: alena.leskova@autodielybb.sk

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image