Hydraulické ruky lesnícke

Spoliehame sa na kvalitu a odolnosť žeriavov KESLA

Pre manipuláciu s drevom, pri jeho ťažbe, nakládke a vykládke, doprave sú využívané špecializované hydraulické ruky, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť. Pre tento účel navrhujeme a montujeme špecifické robustné lesnícke žeriavy a manipulačné zariadenia vo vozidlách, ktoré sa zvládajú aj prepravu dlhého dreva, ako aj žeriavy pre zber dreva.

Značka Kesla má svoje miesto na trhu a bohaté skúsenosti s vývojom a výrobou žeriavov už takmer 50 rokov. Dnes je to značka, ktorá predstavuje profesionalitu a najvyššiu kvalitu pre manipulačnú techniku, hydraulické ruky a žeriavy určené pre ťažbu a spracovanie dreva. Všetky zariadenia sú navrhované pre profasionálne používanie tak, aby boli odolné voči opotrebovaniu v extrémnych klimatických a prevádzkových podmienkach. Jednotlivé modely kombinujú aktuálne žeriavové technológie s modernými prvkami komponentov a materiálov.

Výrobné procesy v spoločnosti Kesla sú nastavené v súlade s medzinárodnými kritériami kvality a každý výrobok prechádza programom prísnej kontroly, rovnako ako praktickým záťažovým testovaním a overením bezpečnosti.

Hydraulické ruky určené pre využívanie v akýchoľvek aj vysoko náročných záťažových prevádzkových podmienkach dodávame v rade od 4 do 7 mto. Kľúčovým riešením, najviac používaným zákazníkmi, ponuky je hydraulická ruka F700R.

Lesnícke hydraulické ruky

Ponúkané hydraulickké ruky Kesla sú s paralelným ramenom, ktoré sú vhodné pre ťažké lesné harvestory špecializoané pre výrub a spracovanie stromov v náročných terénoch. Využitie toho sortimentu je vhodné aj pre ďalšie lesné technológie ako sú štiepkovače a iné. Ruky značky Kesla sú charakteristické vysokou spoľahlivosťou a rýchlosťou. Konštrukčné riešenie je optimalizované tak, aby pri vysokom pracovnom nasadení nedochádzalo k akýmkoľvek kolíziám, poruchám a nadmernému opotrebovaniu.

Dlhoročné skúsenosti konštruktérov, technikov a mechanikov sa prejavujú v aktuálnej špičkovej kvalite produktov značky Kesla.

Sortiment KESLA

KESLA 500/600 sú jedno a dvojnásobne predĺžené modely 400/500 tak, aby vyhovovali malé vyvážacie mechanizmy, ťažké prívesy na kmene a zároveň sú vynikajúce pre všeobecné poľnohospodárske traktory. Modely sú k dispozícii s nízkymi alebo vysokými piliermi a môžu byť vybavené drapákmi dreva P24 alebo P29, E15 silnými drapákmi rovnako ako komplexnými rotátormi. Tieto modely môžu byť dodávané aj s kontrolnými ventilmi.

KESLA 700/800 sú jedno a dvojnásobne predĺžené modely 600/700 vybavené stredne veľkým vyvážacím mechanizmom, pre výrub a s terminálovým použitím. Tieto modely sú k dispozícii s nízkymi alebo vysokými piliermi a môžu byť dodané s drapákmi dreva F29, E20 silnými drapákmi alebo kompletnými rotátormi. Modely môžu byť dodávané aj s kontrolnými ventilmi.

KESLA 561H/671H predstavujú zapaľovacie hasvester (zberacie) žeriavy vhodné pre stredne veľké poľnohospodárske traktory a malé zberacie plošiny. Sú vybavené otočným valcom, môže byť používaný s Kesla 18RH/S zberacou hlavou alebo Kesla 20SH úderný?? Hasvester

KESLA 1395H/13105H nové zberacie žeriavy priniesli novú silu do ťažby a zberu dreva. Modely 1395 a 13105 sú vybavené robusným otočným motorom a sú vhodné pre stredné veľkosti harvesterov. Model 1395 bol navrhnutý pre finálny výrub, paralelne model 13105 je ideálny pre riadenie s dosahom 10,5.

KESLA 700R/1258R produktová rada predstavuje dva kolesové traktorové žeriavy pre malé a stredné veľkosti strojov. K dispozícii sú jedno a dvoj nápravové konfigurácie pre obidva modely.

Kontaktujte nás

Poradíme vám pri výbere a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
Kontaktná osoba Ing. Vladimír Stručka, 0905 468 844, e-mail: vladimir.strucka@autodielybb.sk

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image